Filtruj

Praca Biuro Ksiegowe - Pyrzyce

1-3 z 3 ofert pracy

KSIĘGOWA

KRASKO BIURO USŁUGOWO-RACHUNKOWE DOROTA KRAŚKOKRASKO BIURO USŁUGOWO-RACHUNKOWE DOROTA KRAŚKO
Pyrzyce

Zakres obowiązków: Pyrzyce, wprowadzanie danych do programu ksiegowego, naliczanie podatków, ZUS, płac, obsługa klienta, Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik administracyjny @ IDEA HR GROUP

nowa oferta
IDEA HR GROUPIDEA HR GROUP
Stargard

Pomagamy ludziom odkrywać swoje talenty i rozwijać karierę. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie nowoczesnego rynku pracy, który umożliwia każdemu wykorzystanie swojego potencjału. Oferujemy profesjonalne doradztwo, wsparcie i niezliczone możliwości dla Twojego rozwoju. Dla naszego klienta szukamy osob...

10.05.202410.05.2024

Księgowa/Księgowy

nowa oferta
ANNAANNA
Stargard

Biuro rachunkowe EkspertPlus Consulting w Stargardzie zatrudni Osobę na stanowisko: Księgowa/Księgowy Zakres obowiązków: Prowadzenie uproszczonych form księgowości: ryczałt, księga przychodów i rozchodów Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym Wprowadzanie dokumentów do syst...

08.05.202408.05.2024