Filtruj

Praca Biuro Podatkowe - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

KSIĘGOWY/A

nowa oferta
BIURO USŁUG KSIĘGOWO-PODATKOWYCH PERFEKT SP. Z O.O.BIURO USŁUG KSIĘGOWO-PODATKOWYCH PERFEKT SP. Z O.O.
Kraków

Zakres obowiązków: Prowadzenie księgowości przychodów i rozchodów ksiąg rachunkowych oraz pełnej rachunkowości. Godziny pracy 8-16 Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne średnie zawodowe zawód - Księgowy staż pracy ogółem - lata: 1 Wykształcenie średnie ekonomiczne lub pokrewne (mile widziane wyż...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w Krakowie/ Młodszy Księgowy

SOLAR RADIANTSOLAR RADIANT
Kraków

Wyobraź sobie, że patrzysz na wielkie pole, takie którego końca nie jesteś w stanie dostrzec. W zaledwie kilka miesięcy to jedno pole dostarczy energię dla małego miasteczka.Jak to możliwe?Wystarczy, że nasze jednostki specjalne wezmą się do pracy. Specjalizujemy się w wielkoobszarowych farmach foto...

12.06.202412.06.2024

Samodzielny księgowy/Z-pca głównego księgowego, Skawina

nowa oferta
HR PROJECTHR PROJECT
Skawina

Aktualnie dla naszego Klienta z branży budowlano – produkcyjnej poszukujemy Samodzielnego księgowego/Zastępcy głównego księgowego.. Praca stacjonarna w biurze w Skawinie. Zakres obowiązków:samodzielne wprowadzanie dokumentacji księgowej;zamykanie miesiąca pod względem podatkowym i rachunkowym;udział...

14.06.202414.06.2024