Filtruj

Praca Biuro Podatkowe - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszą Księgową Zatrudnimy

BIURO STRATEGII PODATKOWYCHBIURO STRATEGII PODATKOWYCH
Łódź

Zakres obowiązków:Wprowadzanie dokumentów do programu księgowego. Prowadzenie rejestrów VAT. Księgowanie dokumentów (podatkowa książka przychodów i rozchodów, pełna księgowość).Sporządzenie deklaracji podatkowych.Sporządzanie sprawozdań finansowych. Wymagania: Umiejętność obsługi komputera. znajomoś...

14.05.202414.05.2024

Zatrudnię

Łódź

Restauracja zatrudni kierowcę do rozwożenia sushi na część etatu...

10.05.202410.05.2024

Samodzielny Księgowy

PROFAIS CENTRUM USŁUG KSIĘGOWYCHPROFAIS CENTRUM USŁUG KSIĘGOWYCH
Łódź

Biuro Rachunkowe Samodzielny Księgowy Miejsce pracy: Łódź Opis stanowiska Księgowanie spółek na księgach handlowych Samodzielne zamykanie ksiąg, wyliczanie podatków, sporządzanie deklaracji podatkowych i JPK Sporządzanie sprawozdań finansowych, GUS, raportów dla klienta Kontakt z klientem zewnętrzny...

19.04.202419.04.2024