Filtruj

Praca Biuro Podatkowe - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Księgowa/Księgowy w biurze rachunkowym

nowa oferta
LEASINGTEAMLEASINGTEAM
Szczecin

Zakres obowiązków: prowadzenie pełnej księgowości spółek; prowadzenie i kontrolę ewidencji VAT; uzgadnianie sald kont rozrachunkowych; udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych; współpracę z klientami, urzędami i instytucjami zewnętrznymi; Oczekiwania: wykształcenie wyższe ekonomiczne doświadczen...

06.06.202406.06.2024

Zatrudnię księgową do biura rachunkowego

nowa oferta
JACEKJACEK
Szczecin

Biuro Rachunkowe poszukuje osoby na stanowisko samodzielnej księgowej Zakres obowiązków: • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz obsługa firm z zakresu księgowości uproszczonej, • nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi, analiza danych w systemie księgowym, •...

05.06.202405.06.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. administracyjnych (z j. niemieckim)

COLOPLAST BUSINESS CENTRE SP. Z O.O.COLOPLAST BUSINESS CENTRE SP. Z O.O.
Szczecin

Specjalista ds. administracyjnych (z j. niemieckim) Miejsce pracy: Szczecin Coloplast Business Centre to centrum usług wspólnych dla wszystkich spółek Coloplast na całym świecie. Naszą ambicją jest dostarczanie światowej jakości serwisu. Wspieramy naszą organizację globalnie w zakresie procesów: fin...

04.06.202404.06.2024