Filtruj

Praca Biuro Rachunkowej - Chojnice

1-2 z 2 ofert pracy

KSIĘGOWA/KSIEGOWY

SOFINA USŁUGI KSIĘGOWO-DORADCZE KATARZYNA GLASERSOFINA USŁUGI KSIĘGOWO-DORADCZE KATARZYNA GLASER
Chojnice

Zakres obowiązków: Samodzielne prowadzenie książki przychodów i rozchodów, Księgowanie dokumentów finansowych, Przygotowywanie deklaracji VAT , PIT, Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - biegła obsługa komputera z obsługą internetu umiejętność - dokładność umiejętność - ...

11.09.202411.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

STUDENT - Asystent ds. księgowości - BIURO RACHUNKOWE

WŁAŚCICIELWŁAŚCICIEL
Chojnice

Zatrudnię STUDENTA kierunku rachunkowość i finanse na stanowisko asystenta ds. księgowości w biurze rachunkowym . Zakres obowiązków: księgowanie faktur (księgi handlowe), wyciągów bankowych, raportów kasowych kompletowanie i archiwizacja dokumentów wsparcie bieżącej pracy biura kontakt z kl...

10.09.202410.09.2024