Filtruj

Praca Biurowa - Białystok

PRACA sprzątanie godziny dzienne /7.00-12.30/ B-stok Dojlidy

JUWENTUSJUWENTUS
Białystok

Zatrudnimy Panią do sprzątania, od poniedziałku do piątku.Dotyczy: Utrzymywanie porządku i czystości obiektu. Powierzchnie biurowe, socjalne, łazienki, stołówka.Umowa zlecenie, praca od zaraz. Lokalizacja DOJLIDY GÓRNE, dojazd linią 19, 30, 109Kontakt telefoniczny 667 998 454lub SMS Sprzątanie Biały...

23.04.202423.04.2024

GOSPODYNI

FUNDACJA NIL SINE NUMINEFUNDACJA NIL SINE NUMINE
Tykocin

Zakres obowiązków: opieka nad obiektem noclegowym sprzątanie drobne prace biurowe tj. porządkowanie dokumentów przyjmowanie gości, opieka nad nimi; Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie: zawodowe lub średnie mile widziane ale nie wymagane doświadczenie pracy sprzątającej...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

sprzątaczka

ST TWAROWSCY SP. J.ST TWAROWSCY SP. J.
Zaścianki

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, sanitarnych oraz powierzchni sklepowej. Firma pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17, godziny pracy do indywidualnego ustalenia (kandydat moze wskazać preferowane godziny pracy)...

19.04.202419.04.2024