Filtruj

Praca Biurowa - Komorniki

1-2 z 2 ofert pracy

SPRZĄTACZKA BIUROWA Z ORZECZENIEM

nowa oferta
ZAKŁADY USŁUGOWE EZT S. A.ZAKŁADY USŁUGOWE EZT S. A.
Komorniki

Zakres obowiązków: sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych, stołówki korytarzy Wymagania: wykształcenie - podstawowe Zatrudnienie na dłuższy okres w stabilnej firmie, wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej, przeszkolenie, wolne weekendy Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub ma...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Recepcjonista / Recepcjonistka

nowa oferta
MEDICOVER STOMATOLOGIAMEDICOVER STOMATOLOGIA
Poznań

Recepcjonista / Recepcjonistka Miejsce pracy: Centrum Stomatologii Medicover Poznań, ul. Garbary 98/100 Twoje zadania: dbanie o doświadczenia pacjenta, rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i urządzeń b...