Filtruj

Praca Biurowa - Kraśnik

1-3 z 3 ofert pracy

Ubezpieczenia - praca

SŁAWOMIRSŁAWOMIR
Kraśnik

Jesteśmy biurem ubezpieczeń, które dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma towarzystwamiubezpieczeń, pomaga klientom kompleksowo zabezpieczać ich mienie oraz życie. Bogata gama naszych produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania indywidualnie dla potrzeb danego klienta. Do naszego...

05.04.202405.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BIUROWY REFERENT - DS. KSIĘGOWOOŚCI BUDŻETOWEJ

URZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIMURZĄD MIEJSKI W JANOWIE LUBELSKIM
Janów Lubelski

Zakres obowiązków: Pracownik biurowy referent - ds. księgowoości budżetowej FP Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1...

29.04.202429.04.2024

PRACOWNIK BIUROWY

Zaklików

Zakres obowiązków: Prowadzenie biura. Kontakt z klientem, kontrahentem, interesantem. Zakupy zapotrzebowania dla biura pod nadzorem. Obsługa urządzeń biurowych i oprogramowań biurowych. Prowadzenie dokumentacji biurowej. Sporządzanie pism. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Przyjmow...

18.04.202418.04.2024