Filtruj

Praca Biurowa - Skarżysko-Kamienna

1-3 z 3 ofert pracy

Szukam osoby na staż z możliwością zatrudnienia

VARESCO POLANDVARESCO POLAND
Skarżysko-Kamienna

Poszukuję osoby na staż z możliwością późniejszego zatrudniania.Praca biurowa od poniedziałku do piątku. Obsługa MS Office. Język angielski mile widziany....

26.04.202426.04.2024
Praktykapraktyka

Referent

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Szydłowiec

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Referent do spraw wsparcia w Wieloosobowym Stanowisku ds. Wsparcia Referent Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Prowadzi sekretariat w celu wsparcia w bieżącej pracy Naczelnika. Prowadzi obsłu...

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ

Bodzentyn

Zakres obowiązków: Prace biurowe przy wykorzystaniu urządzeń techniki biurowej, porządkowanie dokumentacji, wprowadzanie danych do komputera. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0273 s