Filtruj

Praca Biurowy Kadr - Płock

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY

nowa oferta
Studzieniec

Zakres obowiązków: Obsługa korespondencji Obsluga urządzeń biurowych Wystawianie wz/faktur Porządkowanie, archiwizacja dokumentacji firmowej Obsługa ms office Znajomość konfekcji Obsługa programu Streamsoft, Fakturownia.pl Wymagania: wykształcenie - inne średnie ogólnokształcące uprawnienie - Prawo...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

pracownik administracyjno - biurowy

MARATMARAT
Płock

Grupa MARAT jest grupą spółek o wieloprofilowym zakresie działalności, dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksowe dostawy najwyższej jakości produktów dla wielu gałęzi przemysłu Siedziba spółek mieści się w Rybniku, przy ul. Brzezińskiej 8a. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Prac...

26.03.202426.03.2024

KSIĘGOWY

Pacyna

Zakres obowiązków: Obsługa księgowa przedsiębiorców w siedzibie biura, a w razie potrzeby, także w siedzibie prowadzonej działalności gospodarczej przez przedsiębiorcę. Podstawowa obsługa kadrowa firmy. Obsługa administracyjna przedsiębiorcy (komunikacja z Urzędami w imieniu przedsiębiorcy tj. m.in...

29.04.202429.04.2024