Filtruj

Praca Blacharz Samochodowy - Kutno

1-3 z 3 ofert pracy

BLACHARZ SAMOCHODOWY

AUTO NOMIA SP. Z O.O. SP. K.AUTO NOMIA SP. Z O.O. SP. K.
Kutno

Zakres obowiązków: wykonywanie napraw blacharskich, wymiany uszkodzonych elementów pojazdów, dokonywanie pomiarów przy wykorzystaniu ramy, wymiana szyb czołowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B doświadczenie zawodo...

13.09.202413.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kutno

Numer oferty: StPr/24/0828Obowiązki:wykonywanie napraw blacharskich, wymiany uszkodzonych elementów pojazdów, dokonywanie pomiarów przy wykorzystaniu ramy, wymiana szyb czołowychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWykształcenie:zasadnicze zawodoweWymagania pożą...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Blacharz samochodowy - Autotyzowany Serwis Citroen - ZACHORSCY Kutno

EWA PERZYŃSKAEWA PERZYŃSKA
Kutno

Firma ZACHORSCY - AUTORYZOWANY SERWIS CITROEN, BOSCH CAR SERVICE 99-300 Kutno ul. Józefów 26, zatrudni pracownika na stanowisko: Blacharz Samochodowy w serwisie blacharsko – lakierniczym Citroen i Bosch Car Service ZACHORSCY. Zgłoszenia prosimy przesyłać na portal OLX w zakładce „NAPISZ WIADOMOŚĆ ...

03.09.202403.09.2024
od 6800 zł