Filtruj

Praca Blacharz Warsztatowy - Pyrzowice

BLACHARZ WARSZTATOWY PREFABRYKACJI PRZEMYSOWYCH, MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH

Pyrzowice

Zakres obowiązków: Wykonywanie prefabrykacji z blachy na podstawie rysunków technicznych i przy użyciu specjalistycznych urządzeń warsztatowych. Montaż izolacji termicznej na elementach konstrukcyjnych instalacji przemysłowych ( rurociągi, zbiorniki , itp. ). Wymagania: wykształcenie - zasadnicze z...

10.07.202410.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Lakiernik - Blacharz

DARIUSZDARIUSZ
Bytom

Witam, zatrudnię lakiernika z doświadczeniem, najchętniej z umiejętnościami także podstawowej naprawy blacharskiej (może być lakiernik/blacharz w jednej osobie). Praca w Niemczech (Marburg) na w pełni wyposażonym warsztacie - łącznie z kabiną lakierniczą na auta ciężarowe - na potrzeby własne (głó...

09.12.202309.12.2023
od 10000 zł

Blacharz samochodowy

SERWISSERWIS
Mysłowice

OPT Automotive Mysłowice profesjonalny serwis samochodowy poszukuje kandydata na stanowisko blacharza samochodowego. Jeśli interesuje Cię praca w stabilnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wyślij swoją aplikację bądź skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 69*******19 w g...

25.08.202325.08.2023