Filtruj

Praca Blacharz - Nowa Wieś

1-3 z 3 ofert pracy

Blacharz (m/k)

TRENKWALDERTRENKWALDER
Nowa Wieś Wrocławska

Obowiązki: naprawy blacharskie zabudów chłodniczych, naprawy blacharskie nadwozi oraz podwozi pojazdów ciężarowych, naprawa wgnieceń, uszkodzeń, wymiana uszkodzonych części, dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac. Wymagania: znajomość technologii napraw blacharskich, doświadczenie w...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dekarz-blacharz 400zł dniówki

ARTUR GÓRAKARTUR GÓRAK
Chojnów

Bezstresowo robimy dachy płaskie głownie pape,jest miła atmosfera porządne narzedzia i fajne ciuchy. Mile widziane prawo jazdy kat B,kreatywność,kultura pracy. Kontakt tylko telefon 51*******64...

21.04.202421.04.2024
od 4242 zł

Lakiernik blacharz samochodowy

ZACHARIASZZACHARIASZ
Chojnów

Dzień dobry, Szukamy pomocnika Blacharza Lakiernika Samochodowego mile widziane doświadczenie jakiekolwiek w zawodzie . Jeżeli nie posiadasz takich umiejętności to Cię nauczymy byle była chęć współpracy i ochota do nauki .Czynności proste do wykonywania typu oklejanie pojazdów ,matowanie elementów ...

16.04.202416.04.2024
od 5000 zł