Filtruj

Praca Bogdana - Elbląg

Kurier dostawca jedzenia w Elblągu - praca od zaraz, do 7000zł/mies

nowa oferta
CITY DRIVECITY DRIVE
Elbląg

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Co robimy w pracy? Dowozimy :). Jedzenie lub zakupy. Jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania krok po kroku: 1. Odpalasz aplikację 2. Widzisz kurs i akceptujesz go. 3. Udajesz się do lokalizacji wskazanej przez nawigację w aplikacji 4. Wykonujesz przewóz 5. Zapłata za...

19.06.202419.06.2024

TYNKARZ

ZAKŁAD BUDOWLANY BOGDAN BUCZKOWSKIZAKŁAD BUDOWLANY BOGDAN BUCZKOWSKI
Elbląg

Zakres obowiązków: Prace tynkarskie Praca na terenie Elbląg i okolic Pierwsza umowa na okres próbny, jedna zmiana 7-15 System pracy akordowy Wynagrodzenie do uzgodnienia, 30-35 zł brutto za godzinę Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Tynkarz Wymagane doświadczenie zawod...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

BIURO CITY DRIVEBIURO CITY DRIVE
Elbląg

Ile zarobisz? Zapłata nalicza się za każdy zrealizowany kurs, dlatego widełki zarobkowe w ogłoszeniu są duże - zależą od Twojego poświęconego czasu i tempa. Nasi kurierzy zarabiają w granicach 4000-7000 zł brutto miesięcznie . Wszystko zależy od Twojej dyspozycyjności oraz chęci do pracy. Sprawd...

11.06.202411.06.2024
od 3000 zł