Filtruj

Praca Bogdana - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Dostawca leków do aptek

BOGDANBOGDAN
Gdańsk

Dzień dobry. Mam do zaoferowania pracę jako dostawca leków. Praca polega na dwukrotnym w ciągu dnia dostarczeniu leków. Oferuje umowę o pracę. Zarobki ok 5tys na rękę. Więcej informacji udzielę osobiście. Zapraszam...

15.05.202415.05.2024
od 4900 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POKOJOWA/ PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO

MAŁA ANGLIA JOLANTA BOGDANMAŁA ANGLIA JOLANTA BOGDAN
Sopot

Zakres obowiązków: Sprzątanie pokoi oraz terenu należącego do Hotelu. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Mile widziane doświadczenie zawodowe , ale nie jest koniecznością. Wymagana dyspozycyjność oraz umiejętnośc pracy w zespole. Praca w Sopocie....

17.05.202417.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK FIZYCZNY Z PRAWEM JAZDY KAT.B

BUDOKOR GDYNIA BOGDAN KĘDZIABUDOKOR GDYNIA BOGDAN KĘDZIA
Gdynia

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac fizycznych na budowie wraz z dowozem pracowników do miejsca pracy. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - prawo jazdy kat B Wykonywanie prac fizycznych na budowie, rozwożenie pracowników do miejsca pracy na terenie Trójmiasta. Wymagane prawo jazdy ...

13.05.202413.05.2024