Filtruj

Praca Bozena - Boże

Operator Produkcji - Obszar Konfekcji - bogaty pakiet benefitów

RECKITTRECKITT
Boża Wola

Praca na produkcji w fabryce Reckitt w Nowym Dworze Mazowieckim. Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu! Obowiązki: Obsługa maszyn produkcyjnych Dbanie o utrzymanie urządzeń w dobrym stanie technicznym Kontrola jakości produktu zgodnie z instrukcjami Współpraca z magazynem Wymagania: Wy...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Wózka Widłowego z uprawnieniami UDT

Boża Wola

Twoje zadania: -Dostarczanie surowców i opakowań na linie produkcyjne oraz ich rozładunek -Ładowanie pojazdów samochodowych -Dokumentowanie operacji magazynowych -Zapewnianie sprawności technicznej obsługiwanych wózków widłowych (przegląd stanu technicznego, zgłaszanie usterek) Aplikuj, jeśli ...

Monter balustrad ,krat

ARKADIUSZARKADIUSZ
Boża Wola

Zatrudnie Montera do montażu krat,balustrad i małych konstrukcji Firma Metal Line AK to rodzinna firma która od 17 lat zajmuje się montażem ww konstrukcji .Praca na stałe w miłym i zgranym zespole.Wymagania Znajomość ślusarki i prawo kat B,wysoka kultura osob.Samodzielność Okres próbny 25 zł do r...

02.05.202402.05.2024
od 6000 zł