Filtruj

Praca Branza Cukiernicza - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER

FIRMA HANDLOWA TAJFUN KAZIMIERA BABIAKFIRMA HANDLOWA TAJFUN KAZIMIERA BABIAK
Rzeszów

Zakres obowiązków: Branża piekarniczo - cukiernicza. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

28.06.202428.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Rzeszów

Numer oferty: StPr/24/2755Obowiązki:Branża piekarniczo - cukiernicza.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawoweMiejsce pracy: Miłocińska 1a, 35-231 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośr...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Asystent działu handlowego_Rzeszów

PRZEDSIĘBIORSTWO SAVPOL SP. Z O.O. SP. K.PRZEDSIĘBIORSTWO SAVPOL SP. Z O.O. SP. K.
Rzeszów

Przedsiębiorstwo „SAVPOL” Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. k., lider w dystrybucji surowców i urządzeń dla sektora piekarniczo-cukierniczego, lodziarskiego i gastronomicznego, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko: Asystent działu handlowego_praca stacjonarna Mie...

18.06.202418.06.2024