Filtruj

Praca Branza Meblarska - Rzeszów

1-2 z 2 ofert pracy

Kierownik producji @ Abalone Poland Sp. z o.o

nowa oferta
ABALONE POLAND SP. Z O.O.ABALONE POLAND SP. Z O.O.
Rzeszów

Nasz Klient, prowadzący działalność w branży produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko Kierownika Produkcji ( bliskie okolice Rzeszowa). Jest to firma, która ceni zaangażowanie, innowacyjność i dążenie do ciągłego doskonalenia. W kulturze organizacyjnej stawia na otwartość, współpracę i odpowiedzi...

26.04.202426.04.2024

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

STOLBRZEG PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SP. Z O.O.STOLBRZEG PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SP. Z O.O.
Łańcut

Zakres obowiązków: Obsługa klientów: przyjmowanie zamówień, przygotowywanie ofert cenowych, obsługa programu handlowo-magazynowego, obsługa kasy fiskalnej. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: A2 - niższy średnio zaawansowany, pismo: A2 - niższy średnio ...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0378 s