Filtruj

Praca Branza Meblowa - Staszów

Przedstawicielka handlowa / Przedstawiciel handlowy w branży stolarsko-meblarskiej

WÜRTH POLSKA SP. Z O.O.WÜRTH POLSKA SP. Z O.O.
Staszów

Przedstawicielka handlowa / Przedstawiciel handlowy w branży stolarsko-meblarskiej Twój zakres obowiązków Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – producenci mebli, tartaki, dekarze, zakłady stolarskie Promowanie produktów oferowanych przez Würth, w szczególności: okuć meblowych, chemii t...

26.04.202426.04.2024

OPERATOR MASZYN CNC

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Tuszów Narodowy

Numer oferty: StPr/24/0785Obowiązki:Operator CNC (branża meblowa).Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:- praktyczne doświadczenie w obsłudze maszyn i centrów obróbczych marki SCM - znajomość i doświadczenie w obróbce materiałów drewnopochodnych ...

13.04.202413.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

DOBRY STOLARZ GĄSKA SP. J.DOBRY STOLARZ GĄSKA SP. J.

Zakres obowiązków: Operator CNC (branża meblowa). Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe - praktyczne doświadczenie w obsłudze maszyn i centrów obróbczych marki SCM - znajomość i doświadczenie w obróbce materiałów drewnopochodnych - biegła wiedza nt. narzędzi obróbczych - stara...

12.04.202412.04.2024