Filtruj

Praca Branzy Mebli - Nowy Sącz

Pracownik do rozpisywania rozkroju płyt meblowych na produkcję

nowa oferta
ANNAANNA
Nowy Sącz

Opis stanowiska: Poszukujemy pracownika do rozpisywania mebli. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie szczegółowych specyfikacji mebli, współpracę z działem produkcji oraz projektantami, a także za zapewnienie, że wszystkie projekty są zgodne z wymaganiami technicznymi i jakości...

14.06.202414.06.2024
od 30 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER MEBLI-STOLARZ

WIRCHOMSKIWIRCHOMSKI
Nowy Sącz

Oferujemy : •Stabilną pracę•Korzystne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku•Możliwość rozwoju zawodowegoZakres obowiązków :•montaż mebli na indywidualne zamówienie : trwałe zabudowy wnętrz, kuchnie, garderoby, drzwi i inne;•rozładunek wyrobów do montażu;•utrzymywanie dobrych ...

20.05.202420.05.2024

Zatrudnię stolarza meblowego lub pomocnika stolarza

A.ZWOLENIKA.ZWOLENIK
Grybów

Zatrudnię Stolarza lub pomocnika stolarza meblowego, bez doświadczeniem w tej branży. Potrzebuję przede wszystkim pracowników solidnych i na stałe. Praca w Cieniawie . Do obowiązków należeć będzie składanie korpusów meblowych. Mile widziana umiejętność posługiwania się sprzętem typu maszyny stolarsk...

19.05.202419.05.2024