Filtruj

Praca Brukarz Pracownik - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię Brukarzy lub całe ekipy brukarskie

DAWIDDAWID
Rzeszów

Zatrudnię Brukarzy z doświadczeniem na pełny etat w wymiarze od 7-17 pon-piątek lub całe ekipy brukarskie do stałej współpracy. Praca na terenie Rzeszowa i najbliższych okolic. Wynagrodzenie gotówką w formie tygodniówki lub miesięcznych wypłat. Poszukujemy pracowników z doświadczeniem najlepiej majs...

15.04.202415.04.2024
od 30 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca dla brukarza za granicą (Niemcy)

nowa oferta
IN-SERV TEAM SP. Z O.O.IN-SERV TEAM SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowywanie podłoża Prace brukarskie Osadzanie krawężników WYMAGANIA: Doświadczenie w zawodzie min. 3 lata Znajomość j. niemieckiego - poziom komunikatywny OFERUJEMY: Stawka 17-19 € /h NA RĘKĘ Zwrot kosztu przejazdu do Niemiec Zaliczki do 900 euro Ubezpieczenie zapewniające be...

03.05.202403.05.2024

pracownik budowlany , brukarz

BARTOSZBARTOSZ
Sędziszów Małopolski

Witam zatrudnimy pracowników budowlanych z doświadczeniem praca przy: budowa bloków - cieśla/zbrojarz układanie kostki brukowej praca cały rok umowa ciuchy robocze zaliczy co tydzień wypłata każdego 10 - tego wymagane minimum prawo jazdy KAT B kontakt tylko telefoniczny proszę dzwonić od...

30.04.202430.04.2024
od 35 zł