Filtruj

Praca Brukarz - Dębno

1-3 z 3 ofert pracy

pracownik budowlany

MAKSYMILIANMAKSYMILIAN
Dębno

Firma ROMAX poszukuje do pracy na stanowisko brukarza lub pomocnika brukarza. Praca w trybie jednozmianowym. Realizujemy projekty zazwyczaj w pobliżu miejsca zamieszkania, więc nie ma mowy o delegacjach. Praca w zgranym zespole. Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń: 601 377 686....

22.04.202422.04.2024

BRUKARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Myślibórz

Numer oferty: StPr/24/0294Obowiązki:prace brukarskieWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweWymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Doświadczenie w zawodzie Zawód:BrukarzMiejsce pracy: Łużycka 25, 74-300 Myślibórz, powiat: myśliborski, woj: zachodniop...

10.05.202410.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

BRUKARZ

HRMB SP. Z O.O.HRMB SP. Z O.O.
Myślibórz

Zakres obowiązków: prace brukarskie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Brukarz uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - Doświadczenie w zawodzie...