Filtruj

Praca Brukarz - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię w branży brukarskiej brukarza lub pomocnika.

nowa oferta
SZYMONSZYMON
Olsztyn

Zatrudnię w branży brukarskiej pomocnika bądź brukarza. Mile widziane doświadczenie ale nie koniecznie. Wynagrodzenie w zależności do umiejętności. (20zl -40 zł /h.) Rozliczenie tygodniowe. Praca w Olsztynie i okolicach od 7 do 16. Po okresie próbnych możliwość umowy. Wszelkie informacje tylko tel...

12.05.202412.05.2024
od 20 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

BRUKARZ

Dobre Miasto

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej, naprawa lub rozbiórka nawierzchni brukowej Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

08.05.202408.05.2024

Brukarz od zaraz

KRZYSIEKKRZYSIEK
Łukta

Przyjmę do pracy samodzielnego brukarza mile widziane prawo jazdy kat B Prace na posesjach prywatnych od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 W okręgu Olsztyn , Ostróda , Morąg i okolice Stawka na początek to 28 zł /h Płatne co tydzień, później więcej względem umiejętności...

05.05.202405.05.2024