Filtruj

Praca Brukarz - Rzepin

1-3 z 3 ofert pracy

BRUKARZ

FIRMA SPRZĄTAJĄCO - DEZYNFEKUJĄCA BŁYSK MAŁGORZATA KOWALSKAFIRMA SPRZĄTAJĄCO - DEZYNFEKUJĄCA BŁYSK MAŁGORZATA KOWALSKA
Rzepin Drugi

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej - chodniki, jezdnie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - doświadczenie w zawodzie...

24.06.202424.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

BRUKARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0593Obowiązki:układanie kostki brukowej - chodniki, jezdnieWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:doświadczenie w zawodzieWykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: 27-225 Rzepin Drugi 76, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pr...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Praca Brukarz, murarz

KAROLKAROL
Budachów

Praca dla brukarza/budowlańca Poszukujemy pracownika do prac brukarskich oraz murarskich, na terenie Zielonej Góry, Krosno Odrzańskie. Do zadań należeć będą: - przygotowanie gruntu pod podbudowę; - wykonanie podbudowy pod układanie różnego typu nawierzchni brukowych; - wbudowywanie obrzeży; - ...

22.04.202422.04.2024
od 4500 zł