Filtruj

Praca Brukowa - Nysa

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię brukarza, pracownika budowlanego.

TOMEKTOMEK
Nysa

Firma Kilian's bruk zatrudni pracownika na stanowisku Brukarz, pracownik budowlany. Mile widziane doświadczenie w branży i prawo jazdy kat B. Praca w Nysie i okolicach. Oferujemy zarobki w zależności od umiejętności. Wymagania: uczciwość, rzetelność, punktualność. Zainteresowanych zapraszam do ko...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK DROGOWY/BRUKARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Nysa

Numer oferty: StPr/24/0639Obowiązki:Wykonywanie prac związanych z budową dróg, obsługa maszyn brukarskich.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi maszyn brukarskich, ...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

POL-BUD NYSA HENRYK PLEŚNIAKPOL-BUD NYSA HENRYK PLEŚNIAK
Nysa

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac związanych z budową dróg, obsługa maszyn brukarskich. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi maszyn brukarskich, umiejętność układania kostki brukowej....

30.04.202430.04.2024