Filtruj

Praca Brygady - Kępno

1-2 z 2 ofert pracy

Brygadzista - montaż systemów do hodowli drobiu!

MAGDALENAMAGDALENA
Kępno

Ergoferm®/Fienhage Polska zajmuje się Sprzedażą urządzeń wolierowych firmy Fienhage i ich montażem. Posiadamy wyłączność na sprzedaż tych systemów w Polsce. Siedziba firmy znajduję się w Kępnie 63-600, ul. Wrocławska 67 Poszukujemy do swojego zespołu osobę z doświadczeniem na stanowisko: Brygadzi...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca – Mistrz ds. infrastruktury – PKP Intercity Wrocław

PKP INTERCITY S. A.PKP INTERCITY S. A.
Namysłów

Zakres zadań: · organizowanie pracy w zespolei kierowanie podległymi brygadami, · nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, ppoż., instrukcji oraz zarządzeń, · kontrola pracowników pod względem stanu psychofizycznego, · prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń oraz nadzór w zakresi...

22.05.202422.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0196 s