Filtruj

Praca Brygadzista Elektryk - Płońsk

1-3 z 3 ofert pracy

Technik / Brygadzista ds. montaży elektrycznych

AB INDUSTRY S. A.AB INDUSTRY S. A.
Płońsk

Opis stanowiska Aktywny udział w montażach obiektowych, Przygotowywanie zapotrzebowania na materiały, Zamawianie materiałów, Kierowanie grupą monterów - brygadzista. Wymagania Wykształcenie techniczne - elektryk, automatyk, Umiejętność czytania schematów elektrycznych, Chęć do nauki i podejmowania n...

02.07.202402.07.2024

Brygadzista działu utrzymania ruchu

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Płońsk

posiadasz doświadczanie jako elektryk/automatyk w dziale utrzymania ruchu, a sterowniki PLC nie mają przed tobą tajemnic? dobrze czujesz się w pracy z ludźmi i myślisz, że to idealny moment, aby pójść dalej? świetnie się składa! obecnie poszukuje brygadzisty w dziale utrzymania ruchu do jednej z fir...

27.06.202427.06.2024

Elektryk/Brygadzista

PRACAPRACA
Płońsk

Obowiązki: Montaż instalacji elektrycznych/fotowoltaicznych domowych i przemysłowych. Wykonywanie prac elektroinstalacyjnych. Montaż konstrukcji pod moduły PV. Konfiguracja urządzeń PV i szkolenie użytkowników. Wykonywanie pomiarów elektrycznych. Konserwacja i serwis instalacji i aparatury ele...

16.06.202416.06.2024
od 6500 zł