Filtruj

Praca Brygadzista Produkcji - Opole

1-2 z 2 ofert pracy

/Brygadzista

nowa oferta
PARETTI AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJPARETTI AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ
Opole

Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! /Brygadzista Obowiązki Zarządzanie zespołem - od 25 do 30 osób Planowanie produkcji oraz realizowanie planów produkcyjnych Dbanie o jakość produkowanych wyrobów Motywowanie zespołu Przestrzeganie przepisów BHP, praw...

10.05.202410.05.2024

Brygadzista zmiany, Lider produkcji!

PARETTI REKRUTACJA - PRACA W POLSCE I ZA GRANICĄPARETTI REKRUTACJA - PRACA W POLSCE I ZA GRANICĄ
Opole

Opis stanowiska: Zarządzanie zespołem - od 25 do 30 osób Planowanie produkcji oraz realizowanie planów produkcyjnych Dbanie o jakość produkowanych wyrobówMotywowanie zespołuPrzestrzeganie przepisów BHP, prawa pracy, a także wewnętrznych przepisów i zaleceń Optymalizacja procesów produkcyjnych W...

08.05.202408.05.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0237 s