Filtruj

Praca Brygadzista Zmiany - Reda

1-3 z 3 ofert pracy

Brygadzista zmiany nocnej ekipy myjącej okolice Redy

ROBERTROBERT
Reda

Firma specjalizująca się w sprzątaniu Zakładów przetwórstwa żywności, zatrudni osobę z doświadczeniem w myciu pomieszczeń produkcyjnych oraz nadzorowaniu tego rodzaju prac w zakładzie w okolicach Redy . Praca w godzinach 22:00 do 6:00 od poniedziałku do piątku. Oferujemy umowę o pracę , atrakcyjne...

18.06.202418.06.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik stolarni / Brygadzista

IWONAIWONA
Reda

W związku ze zmianami organizacyjnymi w firmie i jej przyszłościową rozbudową poszukujemy osoby, która nam w tym rozwoju pomoże. Jesteśmy kilkuosobową stolarnią, działającą od ponad 4 lat na rynku trójmiejskim i okołotrójmiejskim. Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar, schodów, mebli wolnostojącyc...

23.05.202423.05.2024
od 7000 zł

Brygadzista magazynu / branża TSL / praca od zaraz

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Sopot

Zadania: zarządzanie małym zespołem (2 osoby na stałe oraz kilku pracowników tymczasowych) planowanie oraz nadzór nad załadunkiem/rozładunkiem kontenerów w porcie nadzorowania przestrzegania zasad BHP oraz utrzymania czystości współpraca z działem logistyki udział w inwentaryzacjach Wymagania: doświ...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0205 s