Filtruj

Praca Brygadzista - Gryfice

1-3 z 3 ofert pracy

elektryk do podłączania falowników

CDMD SHL SP. Z O.O.CDMD SHL SP. Z O.O.
Gryfice

Zatrudnimy elektryka do podłączania falowników na terenie Niemiec elektryk do podłączania falowników Obowiązki podłączanie oraz uruchamianie falowników Wymagania doświadczenie uprawnienia sep znajomość j.niemieckiego gotowość do szybkiego Oferujemy darmowe zakwaterowanie oraz dojazd zjazdy co 4-6 ty...

20.04.202420.04.2024

pracownik serwisu sprzątającego Gryfice - część etatu/praca dodatkowa

ALEKSYALEKSY
Gryfice

Pakar Service jest innowacyjnym przedsiębiorstwem wykorzystującym szereg nowoczesnych rozwiązań pozwalających na wprowadzenie nowego wymiaru jakości do sektora branży usług porządkowych dla biznesu. Jakość jest dla nas najważniejsza!  Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko PRACOWNIK SERWISU...

16.04.202416.04.2024
od 1100 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

BRYGADZISTA

INQUBATOR SP. Z O.O.INQUBATOR SP. Z O.O.
Gryfice

Zakres obowiązków: NADZOROWANIE I KIEROWANIE PRACĄ INNYCH PRACOWNIKÓW Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B uprawnienie - Prawo jazdy kat. B + E WYMAGANE: UMIEJĘTNOŚC PRACY W GRUPIE, NADZOROWANIE PRAC MILE WIDZIANE: DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU...

21.03.202421.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0189 s