Filtruj

Praca Brygadzista - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

Brygadzista produkcji

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Kołobrzeg

Zadania: Skuteczne zarządzanie podległym zespołem Delegowanie zadań oraz skrupulatna kontrola ich realizacji Analiza i ocena pracy zespołu, przeprowadzanie cyklicznych ocen pracowniczych Odpowiedzialność za procesy rekrutacyjne w zespole Rozliczanie czasu pracy, tworzenie i nadzór nad grafikami Rapo...

05.05.202405.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Brygadzista / Elektryk / praca od zaraz

Kołobrzeg

Zadania: zarządzanie podległym zespołem ( ok.15 osób) delegowanie zadań rozliczanie czasu pracy zespołu kontrola nad jakością i terminowością pracy zespołu rekrutacja nowych pracowników ocena pracy podległych pracowników Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata (branża produkcyjna...

04.05.202404.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Komisjoner/ Kompletacja zamówień Niemcy-Zakwaterowanie/Praca na dłużej

GRUPA SPÓŁEK IDEALGRUPA SPÓŁEK IDEAL
Kołobrzeg

Komisjoner Wynagrodzenie: 2 350- 2 450 euro brutto miesięcznie Miejsce pracy: okolice Hamburga Co będzie należało do Twoich zadań? kompletacja zamówień rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych Poszukujemy pracowników, którzy przede wszystkim: mają doświadczenie na podobnym stanowisku w ...

29.04.202429.04.2024
od 10200 zł