Filtruj

Praca Brygadzista - Toruń

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER - PRACA ZA GRANICĄ

nowa oferta
JONI CONNECT SP. Z O.O.JONI CONNECT SP. Z O.O.
Toruń

MONTER - PRACA ZA GRANICĄ Poszukujemy osób do pracy za granicą (kraje UE) na projekty montażowe. Jeden wyjazd trwa ok. 4-8 tygodni Proponujemy stabilne zatrudnienie w naszej firmie - umowę o pracę Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zapewniamy przeszkolenie przez naszych najlepszych brygadzistów...

30.04.202430.04.2024

BRYGADZISTA

nowa oferta
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O.MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O.
Ciechocinek

Zakres obowiązków: Właściwy podział prac brygadom oraz nadzorowanie ich prac pod względem czasu pracy, przestrzeganie warunków oraz przepisów BHP. Prowadzenie spraw w zakresie gospodarki materiałowej. Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe wykształcenie - techniczne wyższe (w tym li...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0189 s