Filtruj

Praca Bud - Gdynia

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy

nowa oferta
CENTRUMGAZCENTRUMGAZ
Gdynia

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, z wieloletnim doświadczeniem w handlu wyrobami gazowymi oraz przydomowymi i przemysłowymi instalacjami gazowymi, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy -Gdynia i okolice. Zakres obowiązków stałe pozyskiw...

28.05.202428.05.2024
od 5000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY

nowa oferta
JAK--BUDJAK--BUD
Gdańsk

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy, sanitariatów wraz z odkurzaniem, myciem podłóg, myciem okien oraz uzupełnianiem środków higienicznych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 15:30 do 1930. Wymagania: wykształcenie - podstawowe wymagana znajomość j. polskiego:...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzątaczka

nowa oferta
JAK-BUD JAKUB BUDZINSKIJAK-BUD JAKUB BUDZINSKI
Gdańsk

Zatrudnię osobę do sprzątania w Gdańskim Centrum Usług Wspólnych, al. gen. J. Hallera 16/18 lub ul. Wszeszczańska 29Praca od poniedziałku do piątku w wymiarze 1/2 etatu od godz. 15.30. Do obowiązków należeć będzie sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy, sanitariatów itp.Po więcej informacji pro...