Filtruj

Praca Budokrusz Sa

1-3 z 3 ofert pracy

Budokrusz zatrudni Kierowcę - Operatora pompy do betonu

BUDOKRUSZBUDOKRUSZ
Białystok

Firma Budokrusz S.A . zatrudni Kierowcę - operatora pompy do betonu Miejsce pracy: Białystok Zakres obowiązków: Prowadzenie oraz obsługa pompy do betonu Dbanie o powierzony sprzęt pod względem technicznym i estetycznym Wymagania: karta kierowcy świadectwo kwalifikacji aktualne badania leka...

25.04.202425.04.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Budokrusz zatrudni pracownika fizycznego

Odrano-Wola

Budokrusz poszukuje pracownika na stanowisko Pracownika Fizycznego Miejsce pracy: Odrano Wola, ul. Osowiecka 47 Wymagania: dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym Szczegółowe informacje pod nr tel: 60*******06...

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

BUDOKRUSZ S. A.BUDOKRUSZ S. A.
Odrano-Wola

Zakres obowiązków: Załadunek prefabrykantów na samochód ciężarowy. Wywóz prefabrykantów z hali produkcyjnej na plac. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem...

18.04.202418.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0166 s