Filtruj

Praca Budowa Domu - Radomsko

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

ADI-BUD ADRIAN KRAWCZYKADI-BUD ADRIAN KRAWCZYK
Wierzbica

Zakres obowiązków: układanie płytek , docieplanie domów Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomocniczy robotnik budowlany umiejętność - ! Prawo jazdy kategorii B wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku...

22.04.202422.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik budowlany

PAWEŁPAWEŁ
Jastrzębia

Witam poszukuję pracowników budowlanych praca przy budowie domów od fundamentów po dach, codziennie w domu beż delegacji, mile widziane umiejętność pracy przy dachach, prawo jazdy osobom z problemami alkoholowymi z góry dziękuję więcej informacji pod nr tel 73*****28...

01.01.202401.01.2024
od 24 zł

Pracowników Budowlanych Murarzy Pomocników

MARCINP23.MPMARCINP23.MP
Mstów

Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych murarzy i pomocników. Mile widziane doświadczenie i chęci do pracy. Przeróbki Wyburzenia Budowa domów od podstaw Zapewniona ciągłość pracy. Tygodniówki Praca od zaraz. Więcej informacji pod nr tel. 60*****37...

23.02.202423.02.2024