Filtruj

Praca Budowa Remonty - Siedlce

1-2 z 2 ofert pracy

SPECJALISTA DS. INWESTYCJI I REMONTÓW

AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH MAZOVIAAKADEMIA NAUK STOSOWANYCH MAZOVIA
Siedlce

Zakres obowiązków: - Działania związane z budową, modernizacją i remontem mienia Uczelni, - Przygotowywanie zestawień materiałów do zamówienia oraz sprzętów, - Nadzorowanie realizacji inwestycji oraz koordynacja działania wykonawców z nadzorem inwestorskim, projektantem oraz innymi podmiotami uczest...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK BUDOWLANY

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE ZBIGNIEW RADZIKOWSKIUSŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE ZBIGNIEW RADZIKOWSKI
Siedlce

Zakres obowiązków: Prace przy budowie i remontach pomieszczeń. Praca w godzinach 07.00-17.00. Obecnie praca na terenie Siedlec. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - prace wykończeniowe w budownictwie chęci do pracy...

22.04.202422.04.2024