Filtruj

Praca Budowa Remonty - Sieradz

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

JAR-BUD GRZEGORZ JARUGAJAR-BUD GRZEGORZ JARUGA
Sieradz

Zakres obowiązków: prace remontowe, wykończeniowe, docieplenia Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - Tynkarz umiejętność - Płytkarz-posadzkarz umiejętność - Malarz-tapeciarz min. 5 lat doświdaczenia w pracach budowlanych...

04.04.202404.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ogólnobudowlany

Sieradz

prace remontowe, wykończeniowe, docieplenia...

03.04.202403.04.2024

Monter konstrukcji stalowych

DARIUSZDARIUSZ
Łębno

Poszukujemy pracownika na stanowisko: monter konstrukcji stalowych Zakres obowiązków: - analiza rysunków i dokumentacji wykonawczej - prefabrykacja, montaż elementów konstrukcji stalowych, aluminiowych Wymagania: - dokładność i precyzja wykonania powierzonych zadań, systematyczność - umiejętno...

01.09.202301.09.2023