Filtruj

Praca Budowa - Myślibórz

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY

MIRBUDMIRBUD
Myślibórz

Potrzebny do pracy na budowach pomocnik szybko uczący się lub fachowcy do malowania ,szpachlowania,murowania itd.Najlepiej z Myśliborza i okolic....

28.05.202428.05.2024

POMOCNIK BUDOWLANY

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO-USŁUGOWE; HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH KLEMENSKA BOGUMIŁAPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO-USŁUGOWE; HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH KLEMENSKA BOGUMIŁA
Myślibórz

Zakres obowiązków: pomoc przy murowaniu oraz w pozostałych pracach budowlanych związanych z kolejnymi etapami budowy Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - Doświadczenie w zawodzie...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

TECHNIK TELEKOMUNIKACJI - PYRZYCE

TELEKOM USŁUGI SP. Z O.O.TELEKOM USŁUGI SP. Z O.O.
Pyrzyce

Telekom Usługi Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych.Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim a naszym głównym partnerem biznesowy...

24.05.202424.05.2024