Filtruj

Praca Budowlana Firma - Lipno

61-63 z 63 ofert pracy

Doradca klienta-market budowlany Fimal

FIMALFIMAL
Słupsk

Twój zakres obowiązków: · Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów · Rejestrowanie sprzedaży · Dbanie o ekspozycje i dostępność towarów · Utrzymanie porządku i wizerunku powierzonego działu · Realizacja innych zadań Nasze wymagania: · sumienność i zaangażowanie · otwartość na kontakt z kl...

03.01.202403.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię operatora walca drogowego ZIMAR

ZIMAR RYSZARD ZIEGERTZIMAR RYSZARD ZIEGERT
Słupsk

Firma ZIMAR Ryszard Ziegert zatrudni operatora walca drogowego . NASZE WYMAGANIA: - dyspozycyjność, rzetelność, punktualność, - uprawnienia do obsługi maszyn, - dbanie o stan techniczny sprzętu. MILE WIDZIANE: - doświadczenie przy robotach budowlanych (budowie dróg), -mile widziane prawo ja...

22.12.202322.12.2023

Zatrudnię kierownika robót drogowych ZIMAR

Słupsk

Firma ZIMAR Ryszard Ziegert zatrudni kierownika robót drogowych TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: zarządzanie zespołem oraz czasem pracy pracowników, koordynacja pracy i sprzętu, weryfikacja poprawności wykonanych prac z projektem, kontrola dostaw materiałów na budowę, monitorowanie terminów i jakości...

02.10.202302.10.2023