Filtruj

Praca Instruktor Terapii Zajeciowej - Lipno

1-2 z 2 ofert pracy

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lipno

Numer oferty: StPr/24/0683Obowiązki:Praca z osobami niepełnosprawnymi.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Zawód:Terapeuta zajęciowy* (wymagany staż - lata: 1)Pozostałe wymagania:kurs instruktora terapii zajęciowej umiejętności: komunikatywność, kreatywność, techniki m...

11.09.202411.09.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ODDZIAŁ OKRĘGOWY WE WŁOCŁAWKUTOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ODDZIAŁ OKRĘGOWY WE WŁOCŁAWKU
Lipno

Zakres obowiązków: Praca z osobami niepełnosprawnymi. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Terapeuta zajęciowy* staż pracy ogółem - lata: 1 kurs instruktora terapii zajęciowej umiejętności: komunikatywność, kreatywność, techniki manualne...