Filtruj

Praca Budowlancow - Zielona Góra

1-2 z 2 ofert pracy

KONSERWATOR

nowa oferta
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 BUDOWLANKACENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 BUDOWLANKA
Zielona Góra

Zakres obowiązków: - dbanie o wyposażenie i sprzęt techniczny BCU, - dbanie o stan techniczny materiałów dydaktycznych znajdujących się w budynku BCU, - wykonywanie konserwacji urządzeń wspomagających prawidłowe funkcjonowanie BCU, - sprzątanie pomieszczeń BCU. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK KOMINIARZA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Nowa Sól

Numer oferty: StPr/24/0154Obowiązki:Czyszczenie kanałów kominiarskich, usuwanie z kominów sadzy, obróbka, przemurowania. Praca : Nowa Sól i okolice w godz. 10.00 - 16.00Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:Brak lęku wysokości, praca na wysokościa...

06.05.202406.05.2024