Filtruj

Praca Budownictwo Monter - Łódź

Monter maszyn przemysłowych z językiem angielskim/niemieckim

HEAVY HOLDING SP. Z O.O.HEAVY HOLDING SP. Z O.O.
Łódź

Jesteśmy firmą montażową, która realizuje projekty w zakresie budownictwa przemysłowego, montażu maszyn i urządzeń za granicą.Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: monter/mechanik maszyn i urządzeń przemysłowychz językiem angielskim/niemieckimKraj projektu: NiemcyTwoje obowiązki:- montaż me...

14.05.202414.05.2024

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

Czatolin

Zakres obowiązków: prace przy wykończeniach domów oraz budynków użyteczności publicznej Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Głowno

Zakres obowiązków: prace związanez wykończeniem wnętrz zabudowy gipsowo-kartonowe, montaz sufitów podiwszanych, tynkowanie ścian, gładzie gipsowe, malowanie, tapetowanie,transporr materiałow i narzędzi Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...