Filtruj

Praca Budownictwo - Ciechanów

1-3 z 3 ofert pracy

Operator Walca

nowa oferta
PORR S. A.PORR S. A.
Ciechanów

Operator Walca Miejsce pracy: Ciechanów Twój zakres obowiązków Prace walcowe przy wykonywaniu robót drogowych w zakresie nawierzchni warstw bitumicznych, konstrukcyjnych Prace ziemne Dbanie o powierzony sprzęt Nasze wymagania Wykształcenie min. zawodowe Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym ...

14.05.202414.05.2024

INŻYNIER BUDOWNICTWA

BALTIC GROUP SP. Z O.O.BALTIC GROUP SP. Z O.O.
Ciechanów

Zakres obowiązków: Osoba do przeszkolenia, - korzystanie z pakietu Microsoft, - umiejętność analizy projektow budowlanychm, - kontrolowanie budowy Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Prawo jazdy kat. B osoba do przeszkolenia na ww. ...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier budownictwa (Koordynator budów)

nowa oferta
NOVDOM SP. Z O.O.NOVDOM SP. Z O.O.
Przasnysz

Inżynier budownictwa (Koordynator budów) Miejsce pracy: Przasnysz Twój zakres obowiązków kontrola przepływu dokumentów i informacji z budów wyszukiwanie i nawiązywanie współpracy z dostawcami materiałów budowlanych przygotowywanie zamówień materiałów budowlanych przygotowywanie kosztorysów koordynac...