Filtruj

Praca Budownictwo - Piła

1-3 z 3 ofert pracy

Inżynier budowy w zakresie robót drogowych

P&Q SP. Z O.O.P&Q SP. Z O.O.
Piła

Inżynier budowy w zakresie robót drogowych Miejsce pracy: Piła Twój zakres obowiązków Wsparcie Kierownika Budowy w nadzorze nad realizowanymi pracami; Udział w tworzeniu harmonogramów prac oraz koordynacja prac pomiędzy branżami i podwykonawcami; Kontrola jakości i terminowości prowadzonych prac; Na...

16.05.202416.05.2024

Kierownik robót budowlanych - atrakcyjne warunki

DEKORACYJNACEGLA.PLDEKORACYJNACEGLA.PL
Piła

PRĘŻNIE ROZWIJAJACA SIĘ FIRMA BUDOWALNA ZATRUNI KIEROWNIKA ROBÓT BUDOWLANYCH Z DOŚWIADCZENIEM Do naszego zespołu szukamy energicznego, pewnego siebie i doświadczonego kierownika budowy. Specjalizujemy się głównie w wykonywaniu wielkopowierzchniowych elewacji. Jeśli dążysz o ciągłego rozwoju tak...

14.05.202414.05.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL

ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH W PILEZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH W PILE
Piła

Zakres obowiązków: Nauczyciel przedmiotów teoretycznych zawodowych oraz praktycznej nauki zawodu na kierunku budownictwo w Technikum nr 4 oraz w Branżowej Szkole I Stopnia nr 4. Umowa o pracę na czas określony - rok szkolny 2024/2025 z możliwością kontynuacji współpracy w kolejnych latach szkolnych....