Filtruj

Praca Bufetowa - Nowe Bagienice

1-3 z 3 ofert pracy

BUFETOWA/Y

HANDEL I USŁUGI GASTRONOMICZNE BOŻENA ŁOZIŃSKAHANDEL I USŁUGI GASTRONOMICZNE BOŻENA ŁOZIŃSKA
Nowe Bagienice

Zakres obowiązków: obsługa klientów baru, przyjmowanie zamówień, wydawanie posiłków, rejestracja gości hotelowych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Samodzielna kucharka, kucharz pomoc kuchenna na Ośrodku na Mazurach

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Spychówko

Zanim się zgłosisz przeczytaj uważnie nasze ogłoszenie: Szukamy kucharza/kucharki stołówkowej (ewentualnie cateringowej) nie restauracyjnej. Jeśli pracowałaś/pracowałeś przy weselach, na stołówce, przy komuniach albo najlepiej na stołówce Ośrodka i specjalizujesz się w daniach tradycyjnych, prostyc...

18.06.202418.06.2024
od 5000 zł

Praca dla kucharzy na a'la cart, bufetowych, śniadaniowych

REKRUTACJAREKRUTACJA
Biskupiec

Szukamy kucharzy do pracy. Zapraszamy do kontaktu Poprzez formularz lub telefonicznie...

26.05.202426.05.2024