Filtruj

Praca Bufetowa - Ostróda

1-3 z 3 ofert pracy

praca na bufecie

ANNAANNA
Ostróda

poszukujemy do naszego zespołu osoby do pracy na stanowisku bufetowej. praca w małej gastronomii w dogodnym systemie zmianowym. mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej . Jeśli jesteś opeartwna/wny, komunikatywna/ny i masz chęci to zapraszamy do kontaktu z nami....

08.05.202408.05.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

BUFETOWA

NALEŚNIKARNIA ANNA MROCZKANALEŚNIKARNIA ANNA MROCZKA
Ostróda

Zakres obowiązków: - praca z klientem - przyjmowanie zamówień Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe mile widziane doświadczenie w gastronomii...

Praca na bufecie (wydawanie posiłków) oraz obieranie warzyw

CENTRUM DOBREGO SMAKUCENTRUM DOBREGO SMAKU
Ostróda

Lokalizacja: Morliny k. Ostródy System pracy: 12/24 tj. dzień pracy 12 h, 1 dzień wolny, dzień pracy 12 h, dzień wolny etc. Opis stanowiska: Poszukujemy osoby na stanowisko Obierak/Bufetowa/y, która/y będzie odpowiedzialna/y za pomoc w przygotowywaniu posiłków oraz za wydawanie dań w naszych st...

19.02.202419.02.2024
od 4500 zł