Filtruj

Praca Bus - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Przewoźnik DPD z własnym autem

DPD POLSKA SP. Z O.O.DPD POLSKA SP. Z O.O.
Kowale

DPD Polska,  lider rynku usług kurierskich, do  Oddziału w Kowalach k. Gdańska  poszukuje  Kurierów do obsługi rejonów: Wrzeszcz, Ujeścisko, Kowale, Żukowo. Oferujemy : współpracę na podstawie umowy kurierskiej (działalność gospodarcza) gwarancję stałych zleceń możliwość skorzystania z atrakcyj...

06.06.202406.06.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Przewoźnik InPost Rejon Pracy Gdynia

INPOSTINPOST
Gdańsk

Miejsce pracy: ul. Magnacka 39, KowaleRejon pracy: Gdynia Dzielnice: Dąbrowa, Kacze Buki, Fikakowo, Wielki Kack, KarwinyObsługa przesyłek kurierskichCzego potrzebujemy od Ciebie? czynnego prawa jazdy kat. B samochodu typu BUS działalności gospodarczej lub chęci jej założenia chęci do pracy, dyspozyc...

Kontraktkontrakt

Kierowca busa / Zaopatrzeniowiec

Gdańsk

Twój zakres obowiązków: realizacja działań zakupowych w ramach kilku projektów, transport własny oraz dostawców zewnętrznych, nadzór nad magazynem własnymNasze wymagania: prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność i zaangażowanie, samodzielność, inicjatywa w działaniu.O...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0498 s