Filtruj

Praca C K Edukacja - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Restauracji Pizza Hut Express Słupsk Jantar

AMREST SP. Z O.O.AMREST SP. Z O.O.
Słupsk

Twoja przyszłość składa się z wielu składników - edukacji, kariery, dzieci, rodziny i przyjaciół. W Pizza Hut stawiamy na elastyczność, dając Ci swobodę w kształtowaniu Twojego życia nadając mu pyszny smak! PRACA, KTÓREJ NADASZ KSZTAŁT! Twoja pierwsza praca i początek przygody z nami? We wszystki...

12.06.202412.06.2024
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

WYCHOWAWCA W INTERNACIE

TECHNIKUM LEŚNE W WARCINIE IM. PROF. STANISŁAWA SOKOŁOWSKIEGOTECHNIKUM LEŚNE W WARCINIE IM. PROF. STANISŁAWA SOKOŁOWSKIEGO
Warcino

Zakres obowiązków: Opieka nad młodzieżą w internacie. Kandydat musi spełniać wymagania określone w przepisach prawa szczególnie z Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli. Podane wynagrodzenie nie obejmuje dodatków. Godz. pracy 7.30-22.0...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Niemcy Bawaria Zatrudnimy Elektryków

BAYER RIEDL PERSONALSERVICE GMBHBAYER RIEDL PERSONALSERVICE GMBH
Słupsk

Firma Bayer + Riedl Personalservice GmbH zatrudni :- Elektryków (elektryka budowlana)Miejsce pracy: 84130 DingolfingWymagania:- Znajomość języka niemieckiego poziom B1- Ukończona edukacja w danym kierunku.- Doświadczenie zawodowe min. rok.- Umiejętność czytania planów.- Prawo jazdy kat.B oraz własny...

10.06.202410.06.2024