Filtruj
Filtruj
Filtruj

Praca C - Ćmielów

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-3 z 3 ofert pracy

Podwykonawca Elektryk

MARCINMARCIN
Ćmielów

Witam. Nawiąże współpracę jako podwykonawca elektryk. Oferuję jedną albo dwie grupy 2-3 osobowe, duże obiekty, biurowce, hale, bloki mieszkalne, domki jednorodzinne. Wykonujemy usługi: -instalacje elektryczne -podlaczanie ogrzewaczy, oświetlenia, motorów, pomp itp. -rozkladanie kabli -montaż mał...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca ZDALNA/ dodatkowa/ stała/ Zapraszamy studentów / TYGODNIOWKI!

REKRYTACJAREKRYTACJA
Ćmielów

Praca polega na polecaniu produktów finansowych, podobnie jak w placówce banku, tylko przez INTERNET z gotowym systemem jako - EKSPERT BANKOWY ONLINE Wynagrodzenie jest wypłacane na Twój rachunek bankowy. Kwota jest zależna od czasu, który poświęcisz czy to będzie 1h dziennie czy 3h dziennie - Tut...

od 2500 zł

PRACOWNIK PRODUKCJI

POLSKIE FABRYKI PORCELANY „ĆMIELÓW” I „CHODZIEŻ” S. A.POLSKIE FABRYKI PORCELANY „ĆMIELÓW” I „CHODZIEŻ” S. A.
Ćmielów

Zakres obowiązków: Prace przy produkcji porcelany - na różnych etapach produkcji na Wydziale Produkcyjnym I min: - operator maszyn i urządzeń do przerobu szkliwa, operator suszarni rozpyłowej, robotnik przygotowania mas - inne prace związane z produkcją porcelany. Wymagania: wykształcenie - zasa...

17.06.202417.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0205 s