Filtruj

Praca C - Ćmielów

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-3 z 3 ofert pracy

Kasjer - Sprzedawca / КАСИР-ПРОДАВЕЦЬ

STOKROTKA SP. Z O.O.STOKROTKA SP. Z O.O.
Ćmielów

Twój zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży Obsługa stanowiska kasowego Dbanie o prawidłową ekspozycję oraz jakość produktów Utrzymanie porządku w sklepie Обсяг обов'язків: Професійне обслуговування клієнтів у торговому залі Обслуговування касового робочого місця Турбота ...

18.07.202418.07.2024

Sprzedawca na Stoisku Mięsnym / Продавець у м'ясному відділі

Ćmielów

Twój zakres obowiązków Profesjonalna obsługa klientów na stoisku Prawidłowa ekspozycja i zatowarowanie lady serwisowej Dbałość o jakość towaru, prawidłowe oznaczenia i terminy ważności Utrzymanie standardów czystości Обсяг обов'язків Професійне обслуговування клієнтів на робочому місці Правильна екс...

PRACOWNIK PRODUKCJI

POLSKIE FABRYKI PORCELANY „ĆMIELÓW” I „CHODZIEŻ” S. A.POLSKIE FABRYKI PORCELANY „ĆMIELÓW” I „CHODZIEŻ” S. A.
Ćmielów

Zakres obowiązków: Prace przy produkcji porcelany - na różnych etapach produkcji na Wydziale Produkcyjnym I min: - operator maszyn i urządzeń do przerobu szkliwa, operator suszarni rozpyłowej, robotnik przygotowania mas - inne prace związane z produkcją porcelany. Wymagania: wykształcenie - zasa...

17.06.202417.06.2024