Filtruj

Praca C - Górzyce

1-3 z 3 ofert pracy

PSYCHOLOG

nowa oferta
ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY
Górzyce

Zakres obowiązków: Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należało między innymi: · diagnoza psychologiczna, · wsparcie psychologiczne, m. in. psychoedukacja, poradnictwo, prowadzenie treningu farmakologicznego, treningu umiejętności społecznych, · prowadzenie dokumentacji indywi...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier, konserwator, złota rączka

SZCZYRBASZCZYRBA
Górzyce

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży robót kanalizacyjnych i drogowych zatrudni osobę na stanowisko – magazyniera, konserwatora.Zakres obowiązków:- wydawanie i odbieranie sprzętu od pracowników, prowadzenie ewidencji,- dbanie o estetykę na hali magazynowej i na terenie przyległym,- konserwacj...

29.04.202429.04.2024

Manager Sklepu Agent Górzyca

DELIKATESY CENTRUM SP. Z O.O.DELIKATESY CENTRUM SP. Z O.O.
Gorzyca

Delikatesy Centrum to wiodąca sieć supermarketów w Polsce. W związku z rozwojem konceptu sklepów w modelu agencyjnym poszukujemy Partnerów, którzy będą gotowi poprowadzić swój sklep nie inwestując własnych środków finansowych. Jako Manager Sklepu – Agent na podstawie umowy o współpracę, będziesz ...

02.04.202402.04.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie